Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia dziecka.
Do zdarzenia doszło dzisiaj, 2 maja, przed godz. 12 na ul. Grunwaldzkiej w Ropczycach.
Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący citroenem nie udzielił pierwszeństwa dziewczynce, która przechodziła przez przejście i w efekcie ją potrącił.
Poszkodowaną 12-letnią mieszkankę Ropczyc przewieziono do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy.
Trwają utrudnienia w ruchu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Moze i nie ustąpił pierwszeństwa ale to nie zmienia faktu,że teraz te małolaty chodzą z nosem w telefonie oraz słuchawkach i nie wiedzą co sie wokół nich dzieje..
wbijajcie pieszym do głowy że są świętymi krowami to na 100% będzie bezpieczniej, większość chodzi jak chce gdzie chce i nie patrzy na samochody bo to przecież tylko kierowca powinien uważać
Gdyby nie biegła zobaczyłaby samochód. Z resztą kierowca również by ją zobaczył. Biedne dziecko. Miejmy nadzieję, że jest cała i zdrowa oraz, że zapamięta tę lekcję ostrożności do końca życia.
Więc jak wytłumaczysz że kierowca a prawej strony ja zauważył a z lewej nie ? skoro wbiegła na pasy powinien ja potrącić samochód niebieski a jednak wyhamował - nie wyhamowało auto na drugim pasie ..
Ludzie darujcie sobie komentarze. Jedni piszą o kierowcach inni o pieszych. Zapewne jest to tragedia dla rodzin i tego nie zmienicie. Stało się. Ważne jest to że ta dziewczyna żyje! Nie komentujecie gdy nie wiecie co tam się stało.
Moze i nie ustąpił pierwszeństwa ale to nie zmienia faktu,że teraz te małolaty chodzą z nosem w telefonie oraz słuchawkach i nie wiedzą co sie wokół nich dzieje..
wbijajcie pieszym do głowy że są świętymi krowami to na 100% będzie bezpieczniej, większość chodzi jak chce gdzie chce i nie patrzy na samochody bo to przecież tylko kierowca powinien uważać
Gdyby nie biegła zobaczyłaby samochód. Z resztą kierowca również by ją zobaczył. Biedne dziecko. Miejmy nadzieję, że jest cała i zdrowa oraz, że zapamięta tę lekcję ostrożności do końca życia.