Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Wczoraj, 11 kwietnia, przed godz. 18, na ulicy Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej 43-letnia kierująca seatem, przejeżdżając przez przejście dla pieszych, nie zachowała należytej ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa 12-letniej pieszej.
Dziewczynka, która prowadziła rower, upadła z nim na jezdnię.
Na szczęście obrażenia, jakie odniosła, nie zagrażają jej życiu.
Kierująca seatem była trzeźwa.
Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Proszę o kontakt rodzinę poszkodowanej.Pomogę w uzyskaniu odszkodowania.Prowadzenie całej sprawy, aż do wypłaty, bez żadnych kosztów.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
Proszę o kontakt rodzinę poszkodowanej.Pomogę w uzyskaniu odszkodowania.Prowadzenie całej sprawy, aż do wypłaty, bez żadnych kosztów.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl