Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Przeworsku była miejscem uroczystości (16 października br.) związanych z Dniem Edukacji Narodowej. Podczas spotkania władz powiatu z pedagogami wręczone zostały Nagrody Starosty Przeworskiego.
Nagrody przyznano 13 nauczycielom z Przeworska i powiatu przeworskiego za szczególne osiągnięcia w[paywall] pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej oraz za zaangażowanie w codzienną pracę i wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek. Osobiście wręczył je starosta przeworski Zbigniew Kiszka w towarzystwie wicestarosty Janusza Owsiaka, członków zarządu Jana Pieniążka i Zygmunta Zielonki oraz sekretarza miasta Mariusza Pieniążka. Wszyscy złożyli życzenia nauczycielom i dyrektorom szkół oraz wręczyli okolicznościowe dyplomy i kwiaty nagrodzonym. Uroczystość uświetnił występ uzdolnionych wychowanków Niepublicznej Szkoły Muzycznej II stopnia w Przeworsku.
W gronie nagrodzonych nauczycieli znaleźli się: Krzysztof Flejszar (pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przeworsku), Joanna Mazurek (nauczyciel Zespołu Szkół w Sieniawie), Adam Puć (nauczyciel Zespołu Szkół w Kańczudze), Urszula Słyś, Bogusława Chmura, Piotr Łojko, Krzysztof Mucha (wszyscy nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku), Barbara Juroszek-Sowa, Ewa Bieniasz (nauczycielki Zespołu Szkół w Zarzeczu), Bogusław Bąk (dyrektor Zespołu Szkół w Zarzeczu), Małgorzata Zając, Honorata Dyrkacz, Katarzyna Wiśniowska (nauczycielki Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze