Reklama

13 nauczycieli nagrodzonych przez starostę

Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Przeworsku była miejscem uroczystości (16 października br.) związanych z Dniem Edukacji Narodowej. Podczas spotkania władz powiatu z pedagogami wręczone zostały Nagrody Starosty Przeworskiego.

Nagrody przyznano 13 nauczycielom z Przeworska i powiatu przeworskiego za szczególne osiągnięcia w[paywall] pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej oraz za zaangażowanie w codzienną pracę i wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek. Osobiście wręczył je starosta przeworski Zbigniew Kiszka w towarzystwie wicestarosty Janusza Owsiaka, członków zarządu Jana Pieniążka i Zygmunta Zielonki oraz sekretarza miasta Mariusza Pieniążka. Wszyscy złożyli życzenia nauczycielom i dyrektorom szkół oraz wręczyli okolicznościowe dyplomy i kwiaty nagrodzonym. Uroczystość uświetnił występ uzdolnionych wychowanków Niepublicznej Szkoły Muzycznej II stopnia w Przeworsku.

W gronie nagrodzonych nauczycieli znaleźli się: Krzysztof Flejszar (pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przeworsku), Joanna Mazurek (nauczyciel Zespołu Szkół w Sieniawie), Adam Puć (nauczyciel Zespołu Szkół w Kańczudze), Urszula Słyś, Bogusława Chmura, Piotr Łojko, Krzysztof Mucha (wszyscy nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku), Barbara Juroszek-Sowa, Ewa Bieniasz (nauczycielki Zespołu Szkół w Zarzeczu), Bogusław Bąk (dyrektor Zespołu Szkół w Zarzeczu), Małgorzata Zając, Honorata Dyrkacz, Katarzyna Wiśniowska (nauczycielki Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku).


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama