Do oddziałów pogotowia ratunkowego z Podkarpacia trafi 13 nowych ambulansów. Dzisiaj, 5 lutego, uroczyście przekazano je przybyłym do stolicy województwa ratownikom z Przemyśla, Krosna, Sanoka, Mielca i samego Rzeszowa. Zakup sfinansowała wojewoda podkarpacki, która przeznaczyła na ten cel 6,5 mln zł.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I co z tego że dostaną nowe karetki jak do wezwania cizko chorgo pan doktor przyjeżdża karetką jak to nazwał jednoosobową i nie może zabrać pacjenta-ki bo nie ma miejsca i każe samemu sobie jechać na SOR po stwierdzeniu ze nie wie co jest a nie ma miejsca w karetce . Chyba smartami jeżdżą teraz w przemyskim pogotowiu
Zembatka spuchlak tez jest
Zębatka się pisze kmiocie !
I co z tego że dostaną nowe karetki jak do wezwania cizko chorgo pan doktor przyjeżdża karetką jak to nazwał jednoosobową i nie może zabrać pacjenta-ki bo nie ma miejsca i każe samemu sobie jechać na SOR po stwierdzeniu ze nie wie co jest a nie ma miejsca w karetce . Chyba smartami jeżdżą teraz w przemyskim pogotowiu