Reklama

13 nowych ambulansów! W tym 2 dla Przemyśla

Do oddziałów pogotowia ratunkowego z Podkarpacia trafi 13 nowych ambulansów. Dzisiaj, 5 lutego, uroczyście przekazano je przybyłym do stolicy województwa ratownikom z Przemyśla, Krosna, Sanoka, Mielca i samego Rzeszowa. Zakup sfinansowała wojewoda podkarpacki, która przeznaczyła na ten cel 6,5 mln zł.


fot.Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie


fot.Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie


fot.Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Serek - niezalogowany 2018-02-05 16:34:29

    Zembatka spuchlak tez jest

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mors - niezalogowany 2018-02-06 08:53:45

    Zębatka się pisze kmiocie !  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gośc - niezalogowany 2018-02-06 12:22:37

    I co z tego że dostaną nowe karetki jak do wezwania cizko chorgo pan doktor przyjeżdża karetką jak to nazwał jednoosobową i nie może zabrać pacjenta-ki bo nie ma miejsca i każe samemu sobie jechać na SOR po stwierdzeniu ze nie wie co jest a nie ma miejsca w karetce . Chyba smartami jeżdżą teraz w przemyskim pogotowiu 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości