Reklama

135km/h i więcej na liczniku w terenie zabudowanym

Dwóch kierowców słono zapłaci za zbyt mocne wciśnięcie pedału gazu. W niedzielę, 25 czerwca zdecydowali się na znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości.

Pierwszego z nich, 66-letniego obywatela Ukrainy, policjanci z przemyskiej drogówki zatrzymali w Hermanowicach tuż po tym, jak radar wskazał, że mercedes, za którego kierownicą siedział mężczyzna, w terenie zabudowanym porusza się z prędkością 135 km/h. 66-latek zubożał o 2500 zł, a wzbogacił się o 15 punktów karnych.

Drugi, 32-letni motocyklista, aż o 95 km/h przekroczył dozwoloną prędkość na ul. Mickiewicza w Przemyślu. Mieszkaniec tego miasta pożegnał się na 3 miesiące z prawem jazdy, otrzymał mandat w wysokości 2500 zł i jak jego poprzednik: 15 punktów karnych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości