Dwóch kierowców słono zapłaci za zbyt mocne wciśnięcie pedału gazu. W niedzielę, 25 czerwca zdecydowali się na znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości.
Pierwszego z nich, 66-letniego obywatela Ukrainy, policjanci z przemyskiej drogówki zatrzymali w Hermanowicach tuż po tym, jak radar wskazał, że mercedes, za którego kierownicą siedział mężczyzna, w terenie zabudowanym porusza się z prędkością 135 km/h. 66-latek zubożał o 2500 zł, a wzbogacił się o 15 punktów karnych.
Drugi, 32-letni motocyklista, aż o 95 km/h przekroczył dozwoloną prędkość na ul. Mickiewicza w Przemyślu. Mieszkaniec tego miasta pożegnał się na 3 miesiące z prawem jazdy, otrzymał mandat w wysokości 2500 zł i jak jego poprzednik: 15 punktów karnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze