W styczniu doszło do włamania w nowo wybudowanym domu na terenie gminy Radymno. Sprawcy wpadli teraz w ręce policji.
Włamywaczy zatrzymali policjanci z komisariatu w Radymnie. Okazało się, że są nimi dwaj mieszkańcy powiatu jarosławskiego: 20-latek i 16-latek. Podczas włamania wybili szybę w drzwiach balkonowych i weszli do środka. Stamtąd ukradli klucze nasadowe o wartości 300 zł. Pokrzywdzony wycenił straty łącznie na kwotę 800 zł. Obaj mężczyźni zostali przesłuchani. Dorosły usłyszał już zarzuty, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze