Reklama

16-latka ucierpiała w wypadku. Wypadła z auta przez wybitą szybę

Do wypadku doszło na ul. Litewskiej w Tarnobrzegu. 28-letni kierowca toyoty camry stracił panowanie nad pojazdem.

Wczoraj, 13 bm., przed godz. 16 kierowca stracił panowanie nad prowadzoną przez siebie toyotą camry, wjechał do rowu, gdzie dachował. Pasażerkami były cztery kobiety, jedna z nich, 16-latka, w momencie zdarzenia wypadła z auta przez wybitą szybę. Ranną odwieziono do szpitala, obrażenia, których doznała, na szczęście nie zagrażają jej życiu. 28-letni kierowca był trzeźwy. Funkcjonariusze policji ustalają okoliczności wypadku.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama