Reklama

16-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła opla

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 23 bm., o godz. 9, na ul. Długiej w Nisku.

Nastolatek,  wyjeżdżając z ul. Okrężnej, nie upewnił się, czy droga jest wolna i skręcił. W efekcie wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym drogą kierowcy opla insigni.  Wjechał wprost pod jego koła.

Młody kierowca trafił do szpitala. Odniesione obrażenia nie zagrażają jego życiu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    szofer - niezalogowany 2016-03-23 15:20:40

    A kierowca Prezydenta był trzeźwy bo tego nie podali -_-

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    l - niezalogowany 2016-03-23 21:54:20

    Rowerzyści na tory.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama