Do zdarzenia doszło dzisiaj, 23 bm., o godz. 9, na ul. Długiej w Nisku.
Nastolatek, wyjeżdżając z ul. Okrężnej, nie upewnił się, czy droga jest wolna i skręcił. W efekcie wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym drogą kierowcy opla insigni. Wjechał wprost pod jego koła.
Młody kierowca trafił do szpitala. Odniesione obrażenia nie zagrażają jego życiu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A kierowca Prezydenta był trzeźwy bo tego nie podali -_-
A kierowca Prezydenta był trzeźwy bo tego nie podali -_-
Rowerzyści na tory.