W niedzielę, 23 bm., policjanci zatrzymali do kontroli samochód volkswagen vento, którego kierowca wyprzedzał samochód osobowy na przejściu dla pieszych. Okazało się, że to nie był jedyny złamany przez niego przepis.
Do zdarzenia doszło ok. g. 21 w Stalowej Woli na ul. Czarnieckiego. Za kierownicą volkswagena siedział 17-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. W aucie znajdowało się pięcioro pasażerów. Od kierowcy czuć było alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. 17-latek odpowie przed sądem. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze