19-letni mieszkaniec Przemyśla ukradł samochód, by przyjechać nim po swoją dziewczynę, która mieszka w powiecie lubaczowskim.
W piątek pojawił się komunikat, że w Przemyślu został skradziony samochód renault na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Po godzinie 18 w Horyńcu-Zdroju funkcjonariusz tamtejszego posterunku wraz z funkcjonariuszem straży granicznej zauważył samochód zgodny z opisem skradzionego. Próba zatrzymania okazała się daremna. Rozpoczął się pościg, podczas którego kierowca skradzionego samochodu zjechał do lasu. Leśny patrol odnalazł samochód z wygaszonymi światłami i sinikiem. W środku znajdowały się trzy osoby, dwóch mieszkańców Przemyśla w wieku 18 i 19 lat oraz 20-letnia mieszkanka gminy Horyniec-Zdrój.
Cała trójka została zatrzymana. Policjanci ustalili, że 19-letni przemyślanin ukradł samochód, by przyjechać nim po swoją dziewczynę, która mieszka w powiecie lubaczowskim.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I to się nazywa romantyzm a nie świece i restauracja. Wielkie gratulację i życzę udanego związku!
Jak by ktoś chciał jechać na dziewczyny to pod tesco porzuconych aut nie brakuje.
I wiecie co jest najciekawsze? Skurwysyn dostał tylko dozór policyjny!!
a co mieli go zastrzelić odrazu na miejscu??? dostał dozór i czeka na sprawę w sądzie w której będzie odpowiadał za kradzież i dostanie wyrok... proste i logiczne
haha jaka wiocha
hahahaah cebulak :D
I to się nazywa romantyzm a nie świece i restauracja. Wielkie gratulację i życzę udanego związku!