Reklama

19-latek ukradł samochód, by zabrać dziewczynę na randkę

02/11/2016 11:39

19-letni mieszkaniec Przemyśla ukradł samochód, by przyjechać nim po swoją dziewczynę, która mieszka w powiecie lubaczowskim.

W piątek pojawił się komunikat, że w Przemyślu został skradziony samochód renault na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Po godzinie 18 w Horyńcu-Zdroju funkcjonariusz tamtejszego posterunku wraz z funkcjonariuszem straży granicznej zauważył samochód zgodny z opisem skradzionego. Próba zatrzymania okazała się daremna. Rozpoczął się pościg, podczas którego kierowca skradzionego samochodu zjechał do lasu. Leśny patrol odnalazł samochód z wygaszonymi światłami i sinikiem. W środku znajdowały się trzy osoby, dwóch mieszkańców Przemyśla w wieku 18 i 19 lat oraz 20-letnia mieszkanka gminy Horyniec-Zdrój.

Cała trójka została zatrzymana. Policjanci ustalili, że 19-letni przemyślanin ukradł samochód, by przyjechać nim po swoją dziewczynę, która mieszka w powiecie lubaczowskim. 
JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jan - niezalogowany 2016-11-02 16:25:15

    haha jaka wiocha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    qwe - niezalogowany 2016-11-02 18:10:39

    hahahaah cebulak :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    odosobniony - niezalogowany 2016-11-02 18:51:56

    I to się nazywa romantyzm a nie świece i restauracja. Wielkie gratulację i życzę udanego związku!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości