Reklama

19-latka wjechała na "czerwonym", doprowadziła do wypadku. 3 osoby ranne [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj, 25 bm., około godziny 17 na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony z Lwowską w Sanoku.


fot.KPP Sanok

Funkcjonariusze KPP Sanok wstępnie ustalili, że 19-letnia kierująca fordem galaxy, nie zważając na czerwone światło, wjechała na skrzyżowanie ulic. 


fot.KPP SanokDoprowadziła do z zderzenia prawidłowo jadącym volkswagenem passatem, którym podróżował 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Do szpitala trafili kierowca i 17-letnia pasażerka volkswagena oraz 48-letnia pasażerka forda.


fot.KPP Sanok
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości