Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj, 25 bm., około godziny 17 na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony z Lwowską w Sanoku.

Funkcjonariusze KPP Sanok wstępnie ustalili, że 19-letnia kierująca fordem galaxy, nie zważając na czerwone światło, wjechała na skrzyżowanie ulic.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze