Reklama

21-latka zjechała z drogi i uderzyła w słup energetyczny

Do wypadku doszło dziś, 7 bm., ok. godziny 7.20 w Lutczy, na DK 19.

21-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, jadąc od Rzeszowa w kierunku Domaradza, prawdopodobnie na łuku drogi straciła panowanie nad osobowym passatem. Zjechała na lewy pas jezdni, następnie do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w słup. Młoda kobieta została ranna, przewieziono ją do szpitala. Była trzeźwa.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama