Do wypadku doszło dziś, 7 bm., ok. godziny 7.20 w Lutczy, na DK 19.
21-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, jadąc od Rzeszowa w kierunku Domaradza, prawdopodobnie na łuku drogi straciła panowanie nad osobowym passatem. Zjechała na lewy pas jezdni, następnie do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w słup. Młoda kobieta została ranna, przewieziono ją do szpitala. Była trzeźwa.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze