Reklama

23-latek odpowie za wandalizm na jarosławskim osiedlu

01/08/2016 14:30

23-letni mieszkaniec Jarosławia odpowie za umyślne zniszczenie mienia wspólnoty mieszkaniowej. Straty wyceniono na 642 zł.

Wcześniej funkcjonariusze jarosławskiej policji otrzymali zgłoszenie, że na jednym z jarosławskich osiedli nieznany sprawca uszkodził drzwi wejściowe do piwnicy i elementy wyposażenia windy. Po zabezpieczeniu nagrania z osiedlowego monitoringu, ustalono rysopis sprawcy i jego dane. 23-letni mieszkaniec Jarosławia został zatrzymany. Przyznał się do przestępstwa, którego dokonał pod wpływem alkoholu. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ewa33_22 - niezalogowany 2016-08-29 10:16:41

    Bardzo dobrze, że ktoś zainterweniował. My mieliśmy problem z graffiti o wulgarnym znaczeniu oraz z kradzieżami z piwnicy. Na szczęście nas zarządca - Kwatera nieruchomości, odpowiednio zareagował. Trzeba przyznać, że ta firma bardzo dobrze dba o komfort życia mieszkańców.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości