Reklama

23 nietypowych gości w mieszkaniu przy Warneńczyka

Wraca człowiek spokojny i syty do domu w święta, a tam...

– Konkurs na najlepsze święta z pewnością bym wygrała... – rozpoczyna opowieść o swej niecodziennej przygodzie świątecznej Czytelniczka, mieszkanka osiedla Warneńczyka w Przemyślu.

– Wracamy wieczorem z kolacji wigilijnej do domu. W pokoju na podłodze siedzi nietoperz. W przedpokoju drugi. Mąż zaczął je łapać i wypuścił przez okno. Ok, myślimy, że to koniec.  Aż tu nagle, w kuchni w zlewie dwa... w pokojach na firankach... za kaloryferami... wszędzie! Zadźwoniliśmy na 112, połączono nas ze strażą miejską. Przyjechało trzech panów, naliczyli 17, o ile pamiętam, i pojechali, ale to nie koniec. Wszystkich gości było 23, jeszcze tej nocy ostatniego znaleźliśmy w maskotkach. Oczywiscie wszystkie gacki zostały wypuszczone na wolność. Te święta bedziemy jeszcze długo wspominać :) – opowiada Czytelniczka.


fot.wysłane przez Czytelniczkę
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Turnau - niezalogowany 2015-12-28 18:08:58

    Dom wariatów. Nietoperze i powołana do tego zadania Straż Miejska! A kto k. mać przypilnuje porządku w Rynku, nad Sanem, żeby człowiek mógł spokojnie wieczorem przejść i nie brać taksówki???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zalu - niezalogowany 2015-12-28 18:16:19

    Oczywiście, a kogo? Od tego są!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    w - niezalogowany 2015-12-29 13:41:47

    proponuję ci wieczorem siedzieć w domu i po problemie , ale w domu tez pewnie umierasz ze strachu...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama