Z okazji przypadającej w tym roku 25. rocznicy wolnych wyborów samorządowych Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej przygotowuje wystawę, która ma przypomnieć to ważne wydarzenie.
Na ekspozycji będzie można zobaczyć ówczesne plakaty wyborcze, ulotki, pisma, archiwalne fotografie, spot wyborczy z kandydatami. Wystawa będzie okazją do przypomnienia osiągnięć Rady Miejskiej w Przemyślu z lat 1990 – 1994.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze