Reklama

3 kierujące zderzyły się przed komendą policji. 5 osób odwieziono do szpitala [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło wczoraj, 27 bm., około godz. 13.

– Policjanci dyżurujący w komendzie w pewnym momencie usłyszeli głośny odgłos uderzenia. Gdy wybiegli przed komendę, zobaczyli trzy uszkodzone pojazdy osobowe. Powiadomili pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną i zaczęli pomagać uczestnikom zdarzenia. Po przyjeździe ratowników zapadła decyzja o przewiezieniu do szpitala pięciu osób – informuje KMP rzemyśl. 


fot.KMP Przemyśl18-latka kierująca matizem podczas skręcania na policyjny parking nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu toyocie. Siła uderzenia odrzuciła samochody w kierunku wyjeżdżającego z policyjnego parkingu opla. 

Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał w zderzeniu, wszyscy po opatrzeniu zostali wypisani do domów. Kierujące pojazdami były trzeźwe, kobieta jadąca daewoo odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama