Reklama

30 lat firmy Elektro-Instal

23/09/2017 09:30

W Kuńkowcach 16 września Zakład Wykonawstwa Robót Elektrycznych Elektro-Instal świętował trzydziestolecie swego powstania.


Właściciel firmy Elektro-Instal Zenon Wagiła z pracownikami.

 Szanowni Państwo! Zakład nasz po pokonaniu różnorakich trudności, dokonaniu wielu modernizacji znajduje się w dobrej sytuacji ekonomicznej. Obecnie zatrudnia 20 pracowników, w których ciągle inwestuję. Firma wysyła ich na specjalistyczne kursy i szkolenia, przez co pracownicy czują się potrzebni w zakładzie i trzymają się swojej pracy. Sumiennie i obowiązkowo ją wykonują, gdyż jest to pewne i stabilne dla nich zatrudnienie. Przykładem może być to, że najstarszy pracownik, Marek Czarnicki, pracuje już 26 rok w naszym zakładzie, za co serdecznie mu dziękuję.

Reklama

Przypomnijmy sobie, z iloma poważnymi problemami zmagaliśmy się skutecznie przez te wszystkie lata. Z powodzeniem wprowadziliśmy wiele zmian w sposobie funkcjonowania naszej firmy. Wprowadziliśmy nowe technologie w wykonawstwie robót. Wszystkie te zmiany przeprowadziliśmy pod naciskiem bieżących dolegliwych uwarunkowań zewnętrznych i wymogów stawianych wykonawcom robót elektrycznych. Życzę wszystkim dostojnym gościom, by ten dzień naszego spotkania był dla nas wszystkich naprawdę wyjątkowy, by przyniósł wiele radości, a także dostarczył wielu wzruszeń – powiedział na rozpoczęciu jubileuszowego spotkania właściciel firmy Elektro- Instal Zenon Wagiła.

Po otwarciu

Po uroczystym otwarciu Zenon Wagiła podziękował i wręczył okolicznościowe upominki dwóm pracownikom swojej firmy – wspomnianemu już pracownikowi o najdłuższym stażu pracy Markowi Czarnickiemu oraz przechodzącemu na emeryturę Stanisławowi Geruli.

Reklama

Część oficjalną jubileuszu zakończyła sesja zdjęciowa właściciela Elektro- Instal Zenona Wagiły z pracownikami, rodziną, zaproszonymi gośćmi. Pośród nich znaleźli się wójt gminy Przemyśl Andrzej Huk, wójt gminy Krasiczyn Tadeusz Bobek, zastępca dyrektora rejonu energetycznego Mariusz Kuniec, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Przemyślu Jacek Cielecki, zastępca dyrektora Zarządu Dróg Miejskich w Przemyślu Piotr Bartocha, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Janusz Hołyszko, były wójt gminy Krasiczyn Jerzy Kowalski, prezes firmy PRE BIEL Edward Biel, przedstawiciel firmy  HAGER – POLO Andrzej Jakobus, redaktor naczelny tygodnika ŻP Artur Wilgucki, prezes AUTO MOTO FAN Rober Żero, zespół Biura Księgowego na czele z Wiesławą Karpiak oraz przedstawiciele przemyskich żeglarzy. Zenon Wagiła jest nie tylko zapalonym żeglarzem, wspiera też liczne akcje charytatywne.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    PSM - niezalogowany 2017-10-01 16:26:13

    Gratuluję!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    J.T - niezalogowany 2017-10-03 22:46:31

    Gratulacje! Życzymy kolejnych 30 lat

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama