Reklama

32-latek, po kradzieży, wpadł z... narkotykami!

Podczas przeszukania mieszkania 32-latka okazało się, że oprócz rzeczy z kradzieży, mężczyzna posiada narkotyki oraz amunicję. Na terenie posesji uprawiał konopie indyjskie.

Policjanci z posterunku w Tarnowcu wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle pracowali nad rozwiązaniem sprawy kradzieży z włamaniem do jednego z domów w Tarnowcu. Nieznani dotąd sprawcy na przełomie maja i czerwca br. sforsowali zamek w drzwiach wejściowych do domu i skradli z jego wnętrza różnego rodzaju elektronarzędzia, urządzenia gospodarstwa domowego, w tym sprzęt RTV i AGD, gdzie wartość strat oszacowano na ponad 2 tys. zł.

Na efekty pracy policjantów nie trzeba było długo czekać. Włamywacz został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych mężczyzny, policjanci ujawnili także 12 sztuk naboi oraz 11 gramów amfetaminy. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna trudnił się także uprawą konpi indyjskich. Na jego posesji mundurowi zabezpieczyli ponad 230 krzewów konopi, w różnych fazach wzrostu, które były przygotowane do rozsadzenia. Postanowieniem prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa niebawem odpowie przed sądem.


fot.KPP Jasło


fot.KPP Jasło
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości