Reklama

39 nowych podoficerów BiOSG dziś rozpoczęło służbę [ZDJĘCIA]

24 sierpnia w komendzie BiOSG w Przemyślu odbyło się uroczyste mianowanie na pierwszy stopień w korpusie podoficerskim.

Akty mianowania na stopień kaprala SG 39 osobom wręczył komendant oddziału płk SG dr Piotr Patla w obecności kadry kierowniczej Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.  


fot.Serwis SG Przemyśl

Nowi podoficerowie przez 7 miesięcy szkolili się w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, nastepnie z powodzeniem zdali egzaminy teoretyczne i praktyczne. 


fot.Serwis SG PrzemyślNowi funkcjonariusze od dziś, 25 bm., służą na przejściach granicznych w Korczowej i w Medyce.


fot.Serwis SG Przemyśl


fot.Serwis SG Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ZAWCZASU ZAGRANICA - niezalogowany 2015-08-25 21:42:00

    Przyjdzie Poroszenko z rezunami odbijac PEREMYSHYL to zobaczymy kto z tych dzielnych orlow zostanie w obronie granicy! XD

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    j.w. - niezalogowany 2015-08-26 10:33:22

    Wynoś się stąd kacapski trollu Pputina

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    by8-voinjv wsvd - niezalogowany 2015-08-27 02:01:23

    Córeczki i synkowie 1 ,50 nie mają szans w bezpośrenim starciu z prykordnnykami i oni mają bronić Przemyśla ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama