24 sierpnia w komendzie BiOSG w Przemyślu odbyło się uroczyste mianowanie na pierwszy stopień w korpusie podoficerskim.
Akty mianowania na stopień kaprala SG 39 osobom wręczył komendant oddziału płk SG dr Piotr Patla w obecności kadry kierowniczej Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Nowi podoficerowie przez 7 miesięcy szkolili się w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, nastepnie z powodzeniem zdali egzaminy teoretyczne i praktyczne.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przyjdzie Poroszenko z rezunami odbijac PEREMYSHYL to zobaczymy kto z tych dzielnych orlow zostanie w obronie granicy! XD
Wynoś się stąd kacapski trollu Pputina
Córeczki i synkowie 1 ,50 nie mają szans w bezpośrenim starciu z prykordnnykami i oni mają bronić Przemyśla ?
Przyjdzie Poroszenko z rezunami odbijac PEREMYSHYL to zobaczymy kto z tych dzielnych orlow zostanie w obronie granicy! XD
Wynoś się stąd kacapski trollu Pputina
Córeczki i synkowie 1 ,50 nie mają szans w bezpośrenim starciu z prykordnnykami i oni mają bronić Przemyśla ?