Wczoraj, 24 bm., od godz. 13 przez kilka kolejnych godzin obracano kładkę pieszo-rowerową na Sanie w Przemyślu. Zobacz akcję w ekspresowym tempie!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I co... mamy Wam dziękować? Już się w pas kłaniam, z tej okazji, że kładkę obrócono pod koniec wakacji... a i tak ten Wasz Przemyśl zwiedza taka ilość turystów, że aż boli... a to takie piękne miasto...
A dlaczego tak mało jadu, nie stać cię na więcej?
Kladka nad sanem!! mysle ze wprowadza oplate za przejscie przez nia a nadzor nad nia bedzie miala straz miejska . Zamontuja radary I mandaty beda sie sypac dla rowezystow I pieszych jak zloto
No to wlasciciel tarasu zaciera rece z radosci ze Prezydent i radni za darmo przyczynili sie do zwiekszenia wplywow do jego kieszeni.Uzywajac starego pilkarskiego zargonu dali sie ograc (wykiwac) jak dzieciaki. Brawo Brawo Brawo Brawo Brawo Brawo Brawo Brawo Brawo Brawo Brawo Brawo
A właśnie że taras ominę i pójdę przez kładkę na drugą stronę, bo taras jest obskurny. A kładka powinna nazywać się po prostu "Tarasowa"
kładkę nie obracano od 13....
I co... mamy Wam dziękować? Już się w pas kłaniam, z tej okazji, że kładkę obrócono pod koniec wakacji... a i tak ten Wasz Przemyśl zwiedza taka ilość turystów, że aż boli... a to takie piękne miasto...
A dlaczego tak mało jadu, nie stać cię na więcej?