Kierowca i trzech pasażerów z busa zostało przewiezionych do szpitala. Dziś rano przez 3 godziny droga krajowa nr 19 na tym odcinku była całkowicie zablokowana.
Ok godz. 5 rano załadowany drzewem man, którym kierował 21-letni mężczyzna, wyjechał z drogi gruntowej i nie ustąpił pierwszeństwa busowi, który uderzył w jego bok. Czterech mieszkańców powiatu przeworskiego i jarosławskiego karetki pogotowia zabrały do szpitali w Nisku, Stalowej Woli i Janowie Lubelskim.
Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze