Reklama

44-latek pierwszą ofiarą wychłodzenia?

13/11/2016 20:06

Nieprzytomnego mężczyznę znaleźli sąsiedzi.

W sobotę późnym wieczorem policjanci z Łańcuta zostali powiadomieni o leżącym w rowie człowieku. Mężczyzna był nieprzytomny, wezwano pogotowie ratunkowe. Niestety, nie udało się go uratować.

- Policjanci ustalili, że 44-letni mieszkaniec Rakszawy mieszkał samotnie. Prawdopodobnie pił wcześniej alkohol. Mężczyzna nie zdołał dotrzeć do domu. Wstępne ustalenia wskazują, że zmarł wskutek wyziębienia organizmu – podaje łańcucka policja.

Jeśli te ustalenia się potwierdzą, będzie  to pierwsza ofiara wychłodzenia tej jesieni.

Reklama

Policja apeluje, aby zgłaszać pod numer alarmowy 997 wszelkie informacje o osobach, które znajdują się w sytuacjach zagrażających ich życiu. Szybka reakcja i udzielona w porę pomoc może ocalić czyjeś życie.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asd - niezalogowany 2016-11-14 11:33:36

    Nie trzeba było chlać!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości