Reklama

50 wystawców na targach Erem Expo

Pierwsze w Przemyślu Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Erem Expo odbyły się w dniach 18 – 20 marca w hali POSiR.

Podczas targów ponad 50 wystawców prezentowało swoją ofertę, jakościowe materiały, nowoczesne technologie – funkcjonalne, energooszczędne i ekologiczne – związane z branżą budownictwa i urządzaniem wnętrz.

Przez trzy dni przez halę POSiR przewinęło się wiele osób planujących właśnie budowę wymarzonego domku, a także stojący o krok od jego przebudowy, rozbudowy czy remontu mieszkania. Ciekawostki łowili też specjaliści poszczególnych branż[paywall]. Inspiracji szukali nie tylko przemyślanie, ale też mieszkańcy regionu, pierwsze tego typu targi w Przemyślu przyciągnęły nawet inwestorów z Ukrainy.

Chętni mogli zasięgnąć fachowych porad i skorzystać z bezpłatnych konsultacji, nie zabrakło też wykładów poświęconych nowinkom technologicznym i tematyce związanej z poszczególnymi etapami budowy i aranżacji domu czy mieszkania.

– Chcieliśmy, aby prezentowana na targach oferta była jak najbardziej przekrojowa, dlatego zaprosiliśmy około pięćdziesięciu wystawców branż, od budownictwa po aranżację i wyposażenie wnętrz, pracownie projektowania i urządzania wnętrz oraz ogrodów, deweloperów oraz instytucje finansowe. Nie zabrakło również instytucji wspierających rozwój budownictwa – mówili organizatorzy, czyli Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM z siedzibą w Przemyślu. Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent Przemyśla Robert Choma.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama