Pierwsze w Przemyślu Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Erem Expo odbyły się w dniach 18 – 20 marca w hali POSiR.
Podczas targów ponad 50 wystawców prezentowało swoją ofertę, jakościowe materiały, nowoczesne technologie – funkcjonalne, energooszczędne i ekologiczne – związane z branżą budownictwa i urządzaniem wnętrz.– Chcieliśmy, aby prezentowana na targach oferta była jak najbardziej przekrojowa, dlatego zaprosiliśmy około pięćdziesięciu wystawców branż, od budownictwa po aranżację i wyposażenie wnętrz, pracownie projektowania i urządzania wnętrz oraz ogrodów, deweloperów oraz instytucje finansowe. Nie zabrakło również instytucji wspierających rozwój budownictwa – mówili organizatorzy, czyli Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM z siedzibą w Przemyślu. Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent Przemyśla Robert Choma.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze