Kolejna edycja gwiazdkowego turnieju Fundacji ŻP „Podaruj Dzieciom Radość” i redakcji Życia Podkarpackiego zbliża się wielkimi krokami. Wspólnie bawić się będziemy w niedzielę, 10 stycznia, od godziny 9.30 do 18.00 w hali POSiR w Przemyślu.


fot.zbiory własne

Tego dnia świętujemy też Wielki Finał WOŚP. Serdecznie zapraszamy wolontariuszy WOŚP, aby kwestowali na rzecz orkiestry również na naszej imprezie. Cele może mamy różne, ale wspólnie kwestować będzie raźniej!

fot.zbiory własne
Aleksandra Nowotyńska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze