Ryszard Sobolak jest uczniem 2 klasy szkoły muzycznej oraz 1 klasy Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu. Przez weekend majowy, o godzinie 12, na swoim balkonie odgrywa hejnał Przemyśla. Zdolnego chłopczyka można jeszcze posłuchać jutro na ul. Rogozińskiego! – To pomysł wspaniałego nauczyciela Rysia pana Jacka Łaskarzewskiego ze szkoły muzycznej – mówi mama Agnieszka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawa dla Rysia!!! Jutro idę Go posłuchać na żywo.
Brawo Rysio. Życzę samych sukcesów w muzyce. Trzymaj tak dalej. Dużo ćwicz na trabce a na pewno osiągniesz sukces. Życzę powodzenia.
A jakby to zagrał porządnie czysto i równo jakiś 28 letni Rysiu to nikt by się tym nie fascynował. Nigdy nie zrozumiem podjarki dziećmi, które zaczynają się uczyć na instrumencie, bardzo fajnie że ćwiczy i rozwija swoje zdolności muzyczne ale to nie czas na takie publiczne wykonania, sporo jeszcze nauki przed nim, oczywiście trzymam kciuki żeby kiedyś wymiatał i wtedy powalał publiczność swoimi umiejętnościami :p powodzonka!
Brawa dla Rysia!!! Jutro idę Go posłuchać na żywo.
Super inicjatywa! Popieram
Brawo!!