Reklama

Bądźmy ostrożni, odwiedzając groby

26/10/2016 16:15

Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Policjanci apelują o zachowanie większej ostrożności podczas porządkowania grobów.

 – Często dochodzi do sytuacji pozostawienia  torebki wraz z wartościowymi rzeczami na sąsiednim nagrobku lub na ławeczce obok. Osoba zajmująca się sprzątaniem nawet nie zdaje sobie sprawy, jak łatwo może paść ofiarą złodzieja – przestrzega st. asp. Magdalena Stecura z KMP w Przemyślu.

Dlatego policja apeluje o zachowanie ostrożności i trzymanie rzeczy osobistych przy sobie. Przedmioty wartościowe powinniśmy zostawić w domu. Nie nośmy przy sobie dużej ilości pieniędzy. W tłumie ludzi złodziejowi łatwiej działać i pozostać niezauważonym.

Pamiętajmy również o zachowaniu szczególnej ostrożności na drogach, bo ruch w tych dniach będzie wzmożony.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości