Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Policjanci apelują o zachowanie większej ostrożności podczas porządkowania grobów.
– Często dochodzi do sytuacji pozostawienia torebki wraz z wartościowymi rzeczami na sąsiednim nagrobku lub na ławeczce obok. Osoba zajmująca się sprzątaniem nawet nie zdaje sobie sprawy, jak łatwo może paść ofiarą złodzieja – przestrzega st. asp. Magdalena Stecura z KMP w Przemyślu.
Dlatego policja apeluje o zachowanie ostrożności i trzymanie rzeczy osobistych przy sobie. Przedmioty wartościowe powinniśmy zostawić w domu. Nie nośmy przy sobie dużej ilości pieniędzy. W tłumie ludzi złodziejowi łatwiej działać i pozostać niezauważonym.
Pamiętajmy również o zachowaniu szczególnej ostrożności na drogach, bo ruch w tych dniach będzie wzmożony.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze