30 bm. w Przemyślu odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. Zainauguruje go msza święta w kościele Ojców Franciszkanów. Początek o godz. 15. Następnie zaplanowano korowód ze świętymi ulicami miasta, a później bal na placu Niepodległości w sąsiedztwie pomnika Ojca Świętego Jana Pawła II.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."Bawią się" jak za komuny. Na złość Hallowinowi urządzają jakiś kontra bal kościołowy.
"Bawią się" jak za komuny. Na złość Hallowinowi urządzają jakiś kontra bal kościołowy.