Reklama

Bezbramkowe pożegnanie z kibicami JKS 1909 Jarosław

5 i 6 listopada br. piłkarze III ligi (grupa IV) rozgrywają przedostatnią kolejkę rundy jesiennej. Dzisiaj (5 listopada br.) swój ostatni mecz przed własną widownią rozegrał nasz rodzynek w tej klasie rozgrywkowej, JKS 1909 Jarosław.

Bezbramkowym remisem pożegnali się ze swoimi kibicami na ponad cztery długie miesiące piłkarze JKS 1909 Jarosław. Komplet punktów zdecydowanie umocniłby ich w czołówce tabeli, ale trochę asekuranckiej postawie w tym pojedynku podopiecznym Mariusza Sawy nie ma się co dziwić, bo rywal był bardzo niebezpieczny. Soła Oświęcim gra jesienią bezkompromisowo, strzela dużo bramek i w każdej chwili mogłaby zgarnąć pełną pulę. Ostatni mecz w tym roku jarosławianie rozegrają w Nowym Targu, a ich rywalem na sztucznej nawierzchni Stadionu Miejskiego im. Józefa Piłsudskiego będzie Podhale.

Na samym szczycie III-ligowej doszło do zmiany lidera. Pauzującą w tej kolejce Garbarnię Kraków strącił z fotela zespół KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

JKS 1909 Jarosław – Soła Oświęcim 0:0
JKS 1909: Strączek – Gliniak, Sobol, Sokołenko, Świech – Kaganek, Daszyk, Kycko (81. Rop), Raba, Aab (59. Surmiak) – Hass.
Soła: Gargasz – Kasolik, Szewczyk, Drzymont, Jamróz – Gleń, Dynarek, Janik (59. Snadny), Cygnar, Hałgas (83. Stankiewicz) – Knapik (79. Czapla).
Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Żółta kartka: Hałgas. Widzów: 400.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama