5 i 6 listopada br. piłkarze III ligi (grupa IV) rozgrywają przedostatnią kolejkę rundy jesiennej. Dzisiaj (5 listopada br.) swój ostatni mecz przed własną widownią rozegrał nasz rodzynek w tej klasie rozgrywkowej, JKS 1909 Jarosław.
Bezbramkowym remisem pożegnali się ze swoimi kibicami na ponad cztery długie miesiące piłkarze JKS 1909 Jarosław. Komplet punktów zdecydowanie umocniłby ich w czołówce tabeli, ale trochę asekuranckiej postawie w tym pojedynku podopiecznym Mariusza Sawy nie ma się co dziwić, bo rywal był bardzo niebezpieczny. Soła Oświęcim gra jesienią bezkompromisowo, strzela dużo bramek i w każdej chwili mogłaby zgarnąć pełną pulę. Ostatni mecz w tym roku jarosławianie rozegrają w Nowym Targu, a ich rywalem na sztucznej nawierzchni Stadionu Miejskiego im. Józefa Piłsudskiego będzie Podhale.
Na samym szczycie III-ligowej doszło do zmiany lidera. Pauzującą w tej kolejce Garbarnię Kraków strącił z fotela zespół KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
JKS 1909 Jarosław – Soła Oświęcim 0:0
JKS 1909: Strączek – Gliniak, Sobol, Sokołenko, Świech – Kaganek, Daszyk, Kycko (81. Rop), Raba, Aab (59. Surmiak) – Hass.
Soła: Gargasz – Kasolik, Szewczyk, Drzymont, Jamróz – Gleń, Dynarek, Janik (59. Snadny), Cygnar, Hałgas (83. Stankiewicz) – Knapik (79. Czapla).
Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Żółta kartka: Hałgas. Widzów: 400.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze