Reklama

Bieg, marsz i rajd rowerowy podczas Wyganiania Raka 2015. Zgłoś się!

Polski Komitet Zwalczania Raka i Wojewódzki Szpital im. o. Pio w Przemyślu zapraszają na IV edycję akcji "Wyganiamy raka".

Przedsięwzięcie skierowane jest nie tylko do osób zmagających się z rakiem, ale do wszystkich, którzy zechcą wesprzeć chorych swoją obecnością i spędzić czas aktywnie.  Akcja "Wyganiamy Raka" rusza 26 września 2015 (sobota), o godzinie 10.00 — start przy wejściu do szpitala, meta ul. Szańcowa, przy cerkwi na Wilczu.  Każdy z przybyłych wybiera preferowaną przez siebie aktywność – bieg,  marsz nordic walking lub rajd rowerowy.
Chęć wzięcia udziału w imprezie można zgłosić do 21 września – tel. 663 757 668 lub poprzez formularz na stronie szpitala ww.wszp.pl. Nie zwlekajcie, liczba miejsc ograniczona!
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama