Polski Komitet Zwalczania Raka i Wojewódzki Szpital im. o. Pio w Przemyślu zapraszają na IV edycję akcji "Wyganiamy raka".
Przedsięwzięcie skierowane jest nie tylko do osób zmagających się z rakiem, ale do wszystkich, którzy zechcą wesprzeć chorych swoją obecnością i spędzić czas aktywnie. Akcja "Wyganiamy Raka" rusza 26 września 2015 (sobota), o godzinie 10.00 — start przy wejściu do szpitala, meta ul. Szańcowa, przy cerkwi na Wilczu. Każdy z przybyłych wybiera preferowaną przez siebie aktywność – bieg, marsz nordic walking lub rajd rowerowy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze