Reklama

Bieszczadzki Oddział SG ma 30 nowych funkcjonariuszy [ZDJĘCIA]

Dziś, 28 czerwca, w komendzie w Przemyślu komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Robert Rogoz odebrał ślubowanie od nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Wśród młodych strażników granicznych znalazły się tym razem jedynie  3 panie. Większość funkcjonariuszy to mieszkańcy Podkarpacia. Wszyscy w przyszłym tygodniu rozpoczną szkolenie w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu.

Przez 8 miesięcy przejdą szkolenie podstawowe i podoficerskie, a także kilkutygodniowe praktyki.  Aby rozpocząć służbę na podkarpackich przejściach granicznych, muszą oni zdać egzamin końcowy.

– W 2018 roku to najliczniejsza grupa nowo przyjętych do Bieszczadzkiego Oddziału SG. Łącznie do tej pory przyjętych zostało już 50 osób, a kolejne 40 złoży ślubowanie w październiku – mówi rzecznik prasowy BiOSG.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nepota - niezalogowany 2018-06-28 18:33:50

    30 nowych dromaderów dwugarbnych

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sprawiedliwiator - niezalogowany 2018-06-28 18:37:48

    Ciekawe ile osob ztego po ukladzie sie dostalo ? pewnie same załatwiaki,  beda sie teraz pasc jak owce nieroby tylko motorki, quady terenowki i walenie w ciula, a  ty Robolu tyraj i milcz i sie sztucznie usmiechaj i dziekuj   za pare ochłapow  ktore ci prywaciarz da najnizsza krajowa 1530 zl i 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Xxxx - niezalogowany 2018-06-28 19:13:33

    To dlaczego pan nie składał papierów ????????? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama