Dziś, 28 czerwca, w komendzie w Przemyślu komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Robert Rogoz odebrał ślubowanie od nowo przyjętych funkcjonariuszy.
Wśród młodych strażników granicznych znalazły się tym razem jedynie 3 panie. Większość funkcjonariuszy to mieszkańcy Podkarpacia. Wszyscy w przyszłym tygodniu rozpoczną szkolenie w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu.
Przez 8 miesięcy przejdą szkolenie podstawowe i podoficerskie, a także kilkutygodniowe praktyki. Aby rozpocząć służbę na podkarpackich przejściach granicznych, muszą oni zdać egzamin końcowy.
– W 2018 roku to najliczniejsza grupa nowo przyjętych do Bieszczadzkiego Oddziału SG. Łącznie do tej pory przyjętych zostało już 50 osób, a kolejne 40 złoży ślubowanie w październiku – mówi rzecznik prasowy BiOSG.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe ile osob ztego po ukladzie sie dostalo ? pewnie same załatwiaki, beda sie teraz pasc jak owce nieroby tylko motorki, quady terenowki i walenie w ciula, a ty Robolu tyraj i milcz i sie sztucznie usmiechaj i dziekuj za pare ochłapow ktore ci prywaciarz da najnizsza krajowa 1530 zl i
To dlaczego pan nie składał papierów ?????????
ktos kiedys powiedzial na uklady nie ma rady
Dlaczego nie składał? Bo się nie uczył. Sam napisał że jest robolem. I to roszczeniowym robolem, któremu nic się nie chce w swoim życiu zmienić, A wszystko chce dostać za darmo. Ot, przyczyną Panie xxxx. A najlepiej pluć bzdury w necie, niczym nie poparte i węszyć wszędzie istnienie "układu", który w 100% jest winien jego chooyowemu życiu.
do goscia > "Prawda" Odezwal sie nierob tuman zasrany ktory jedynie co potrafi to Czapke nosic ktora mu dali wtej mundorowce
-> prawda 2 Nierób ? Tuman ? Co jeszcze ? Widocznie pan wszystkiego zazdrości. Nie rozumiem takich ludzi, którzy z anonima wszystko napiszą, zwyzywają innych ludzi, którzy dostali dobrą pracę. Wola coś robić niż siedzieć i wypisywać głupoty .
NEPOTYZM +. Układ rodzinnego zasysania, gdzie kumoterstwo rozrosło się na niespotykaną skalę. Szanse niby wszyscy mają równe lecz możliwości inne i trwa to od wielu lat.
Tacy jak Ty co nic nie robią tylko całe życie narzekają " że do dobrej roboty trzeba mieć plecy "jest bardzo dużo w naszym kraju. Weź się za robotę i sam zostań " prywaciarzem" albo miej trochę odwagi i startuj do straży. Nabór jeszcze trwa. "ZOBACZYMY CO JESTEŚ WART"
Jak czytam to wszystko to śmiać mi się chce. Większość z tych ludzi jest po układzie. A ci którzy piszą że nie są to niech nie pierd...Dziwnym trafem pracują tam ludzie z całymi rodzinami ojciec, syn, synowa, Szwagier. I nie piszcie takich bzdur że komuś się nie chce składać podań itd. Gdyby nie te garby zadaj sobie pytanie gdzie byś pracował w Przemyślu jak tam nie ma pracy a jak jest to za najniższą krajową. A teraz jak już dostałeś się do SG to wielki chociaż. Ale spokojnie pójdziesz na pasek albo na przejście i zobaczymy czy będziesz taki szczęśliwy
Większośći z tych ludzi uratowałło to byt inaczej czakała by ich banicuja na zwmywak albo układanie towraru w stnce czy teskaczu do śmierci .
Możesz sobie tam składać do usranej śmierciJak nie masz pleców to się tam nie zostaniesz...Proste
konsekwencje tej patologii wpływają i będą wpływać na postrzeganie tej instytucji i są realnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa.
30 nowych dromaderów dwugarbnych
Ciekawe ile osob ztego po ukladzie sie dostalo ? pewnie same załatwiaki, beda sie teraz pasc jak owce nieroby tylko motorki, quady terenowki i walenie w ciula, a ty Robolu tyraj i milcz i sie sztucznie usmiechaj i dziekuj za pare ochłapow ktore ci prywaciarz da najnizsza krajowa 1530 zl i
To dlaczego pan nie składał papierów ?????????