Bieżący rok szkolny w Przedszkolu nr 12 w Przemyślu upływa pod hasłem „Jem warzywa, piję skok, jestem silny tak jak smok”.
Przełom listopada i grudnia jest czasem pierwszych podsumowań akcji. Grupa 5-latków, nad którymi pieczę sprawowały Małgorzata Jurasz-Bielańska i Nina Nowak, przedstawiła polsko-angielski program artystyczny, a wszystkie maluchy samodzielnie przygotowywały śniadanie pod hasłem „Jemy warzywa, bo to na zdrowie dobrze wpływa”. – Innowacja pedagogiczna jest wynikiem współpracy pracowników przedszkola, dzieci, rodziców i innych osób publicznych, dla których ważne jest zdrowe odżywianie dzieci. Realizacja jej założeń pozwoli dzieciom na prawidłowy rozwój psychofizyczny oraz przygotować ich do pełnienia roli przedszkolaka, a później ucznia – podkreśla B. Dubaniowska.

fot.ze zbiorów własnych
Aleksandra Nowotyńska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Fantastyczne hasła, będę musiał je zapmiętać...
I tak trzymać, gdyż odpowiednia dieta i styl życia mogą zaowocowoć i to już w niedalekiej przyszłości NAJSILNIEJSZY FACET NIEMIEC JEST WEGETARIANINEM. JAK TO ? - FAKT.PL
JEM KAPUSTĘ ORAZ GROCH, NIE PODSKOCZY ŻADEN SZCZOCH !!!
CHCESZ MIEĆ DZIECI SILNE ZDROWE RÓB IM SZEJKI OWOCOWE !!!
Fantastyczne hasła, będę musiał je zapmiętać...
I tak trzymać, gdyż odpowiednia dieta i styl życia mogą zaowocowoć i to już w niedalekiej przyszłości NAJSILNIEJSZY FACET NIEMIEC JEST WEGETARIANINEM. JAK TO ? - FAKT.PL
JEM KAPUSTĘ ORAZ GROCH, NIE PODSKOCZY ŻADEN SZCZOCH !!!