Reklama

Były burmistrz Radymna nowym zastępcą burmistrza Jarosławia

Wiesław Pirożek, były burmistrz Radymna, został nowym zastępcą burmistrz Jarosławia Waldemara Palucha. 10 czerwca br. został oficjalnie przedstawiony pracownikom jarosławskiego ratusza.

54-letni W. Pirożek niezbyt długo przebywał na politycznej „banicji”. Przypomnijmy, że w latach 1998 – 2002 był burmistrzem Radymna. W 2002 r. bezskutecznie ubiegał się o reelekcję, jednak cztery lata później został po raz drugi wybrany na to stanowisko. Miastem nad Radą rządził przez osiem kolejnych lat. W ubiegłorocznych, jesiennych wyborach samorządowych przegrał z Krzysztofem Romanem.
W Urzędzie Miasta Jarosławia odpowiadać będzie za kilka ważnych dziedzin. Podlegać mu będą: Wydział Geodezji i Gospodarki Mieniem, Wydział Rozwoju Miasta i Infrastruktury Technicznej, Wydział Gospodarki Komunalnej i Kształtowania Środowiska, Wieloosobowe Stanowisko ds. Zamówień Publicznych oraz cztery miejskie spółki: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Miejski Zakład Komunikacji i Jarosławskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.
– To duże wyzwanie, ale myślę, że szesnastoletnie doświadczenie w pracy samorządowej zaprocentuje. Będąc burmistrzem Radymna zajmowałem się wspomnianymi dziedzinami, więc nie jest to dla mnie nowość. Oczywiście w mniejszym wymiarze.. Jarosław to znacznie większe miasto niż Radymno, mieszkańcy mają inne problemy i inne potrzeby. Dziękuję burmistrzowi Paluchowi za zaufanie i danie szansy. Jestem już po pierwszych rozmowach z nowymi pracownikami i jestem pewien, że wspólnie damy radę – powiedział W. Pirożek.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2015-06-11 23:45:16

    No nie, czy w Jarosławiu nie ma normalnych ludzi. Pirożek wyleciał tak jak Wyczawski za podobne zasługi. On na sołtysa się nie nadaje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    legalny - niezalogowany 2015-06-12 08:44:35

    znowu pcha się  do koryta

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kolesiostwo pełną gębą? - niezalogowany 2015-06-12 11:09:46

     radymno pozbyło się nieudacznika, a teraz tego specjalistę od wyprzedaży wszystkiego przygarnął jarosław

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama