- W ciągu 10 miesięcy tego roku, funkcjonariusze Służby Celnej w woj. podkarpackim zapobiegli wprowadzeniu do nielegalnego obrotu ponad 31 mln szt. papierosów produkcji zagranicznej, bez polskich znaków akcyzy. Prawie 300 tys. szt. papierosów celnicy przechwycili kontrolując podkarpackie bazary i targowiska – informuje Edyta Chabowska, rzecznik prasowy Izby Celnej w Przemyślu.
Służba Celna udaremniła także przemyt około 6,6 tys. litrów alkoholu i 2,8 tony tytoniu. W związku z ujawnieniem towarów bez akcyzy wszczęto 17 tys. spraw karnych oraz nałożono około 4 tys. mandatów na łączną sumę 1,5 mln zł. Funkcjonariusze Izby Celnej w Przemyślu zapobiegli stratom Skarbu Państwa tylko z tytułu nieopłaconej akcyzy na kwotę 27,5 mln zł.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Hehe Biedronka Zamkowa Jarosław hehe
Biedronka Radymno ,tam to jest tragedia