Celnicy uporali się z awarią systemu komputerowego, która spowodowała wydłużenie czasu oczekiwania na odprawę ciężarówek.
– We wczesnych godzinach porannych 4 listopada br., awaria systemu NCTS2 została usunięta i zostało przywrócone działanie usługi e-Tranzyt – informuje Edyta Chabowska z Izby Celnej w Przemyślu. – Komunikaty przesłane do systemu NCTS2 w czasie trwania awarii - przed godziną 6:00 dnia 4.11.2016r. powinny zostać przesłane ponownie – dodaje.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze