Reklama

Celnicy usunęli awarię

04/11/2016 10:17

Celnicy uporali się z awarią systemu komputerowego, która spowodowała wydłużenie czasu oczekiwania na odprawę ciężarówek.

– We wczesnych godzinach porannych 4 listopada br., awaria systemu NCTS2 została usunięta i zostało przywrócone działanie usługi e-Tranzyt – informuje Edyta Chabowska z Izby Celnej w Przemyślu. – Komunikaty przesłane do systemu NCTS2 w czasie trwania awarii - przed godziną 6:00 dnia 4.11.2016r. powinny  zostać przesłane ponownie – dodaje.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości