24 października zasłużeni funkcjonariusze Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu otrzymali nagrody i odznaczenia z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka.
Chor. SG Marcin Klimko został wyznaczony przez przełożonych do wyróżnienia za szczególne zaangażowanie w realizację zadań służbowych.
– Chciałbym podziękować za ofiarność i za to, że jesteście funkcjonariuszami z powołania. Za to, że bardzo poważnie traktujecie przysięgę, którą składaliście jak przystępowaliście do służby. Taka postawa daje gwarancje tego, że obywatele mogą się czuć bezpiecznie – zwrócił się do funkcjonariuszy podczas uroczystości minister Mariusz Bałszczak.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze