- Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 61-letniego mężczyzny, mieszkańca Pawłosiowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogło dojść do wychłodzenia organizmu. Mężczyzna został odnaleziony dzisiaj rano, około 200 metrów od swojego domu – informuje podkom. Marta Gałuszka z KPP w Jarosławiu.
Ciało 61-latka zostało odnalezione dzisiaj, 15 listopada około 6.30 na uliczce dojazdowej do posesji. Mężczyzna mieszkał samotnie. Najprawdopodobniej jest to druga ofiara zimy w tym sezonie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze