Reklama

Ciało 61-latka znaleziono 200 metrów od domu

15/11/2016 11:59

- Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 61-letniego mężczyzny, mieszkańca Pawłosiowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogło dojść do wychłodzenia organizmu. Mężczyzna został odnaleziony dzisiaj rano, około 200 metrów od swojego domu – informuje podkom. Marta Gałuszka z KPP w Jarosławiu.

Ciało 61-latka zostało odnalezione dzisiaj, 15 listopada około 6.30 na uliczce dojazdowej do posesji. Mężczyzna mieszkał samotnie. Najprawdopodobniej jest to druga ofiara zimy w tym sezonie.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości