Reklama

Ciepło będzie tańsze

31/08/2016 13:09

Od 1 września br. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu wprowadza nową, korzystniejszą dla odbiorców taryfę ciepła. W porównaniu do obowiązujących do końca wakacji stawek nowe będą niższe o 5,83 procent.

Obniżenie cen za ciepło jest możliwe dzięki niższym stawkom, po jakich MPEC zakontraktował dostarczany mu opał (miał węglowy) zużywany jako paliwo w procesie produkcji energii cieplnej. Nowe stawki będą obowiązywały do końca przyszłorocznych wakacji. Nowa taryfa dla ciepła zostanie doręczona wszystkim jego odbiorcom na początku września br. wraz z fakturami za ciepło za poprzedni miesiąc.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rico - niezalogowany 2016-08-31 14:23:01

    a woda droższa. Jak to jest, że w MPEC mogą znaleźć oszczędności i obniżyć cenę ciepła a w wodociągach (PWiK) nie mogę znaleźć oszczędności i obniżyć ceny wody. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2016-08-31 16:12:45

    Jakie oszczędności MPC-u? Żadne bo: >>jest możliwe dzięki niższym stawkom, po jakich MPEC zakontraktował dostarczany mu opał (miał węglowy)<<Dostali  taniej miał i tyle.Teraz zachodzi podstawowe pytanie:skoro tyle przedsięwzięć termomodernizacyjnych podjęto w spółdzielniach i wspólnotach, zmniejszyło się zapotrzebowanie na ciepło - dlaczego MPC się "niestermomodernizował" i nie potrafi znaleźć oszczędności u siebie??? Taka taryfa winna być wtedy niższa nie jakieś marne 5%  ale przynajmniej 15-25%.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości