Reklama

Co ma do zaoferowania Przeworsk? [SONDA ULICZNA]

07/08/2016 18:30

Niedawno w mieście gościli obywatele różnych krajów w związku z odbywającymi się Dniami w Diecezjach. Teraz zapytaliśmy mieszkańców Przeworska i okolic, jak oni spędzają tutaj czas, a także, czy jest coś ciekawego do zaoferowania dla osób przyjezdnych.

Zdania pytanych osób były podzielone. Duża część rozmówców nie chciała wypowiedzieć się oficjalnie. Znaleźliśmy jednak śmiałków, którzy powiedzieli, co myślą o swoim regionie.

Nic się nie dzieje

Wśród wypowiedzi mieszkańców, wiele było tych negatywnych. Anonimowe osoby wskazywały, że w mieście nic się nie dzieje. – My mieszkańcy się tutaj nudzimy, to co dopiero mieliby robić turyści? – usłyszeliśmy od pewnej pary.

– Dla małych dzieci są place zabaw, więc one mają zajęcie, ale 13- czy 14-latkowie co mają robić? Może i jest obiekt rekreacyjny i skatepark, ale latem nie ma tam po co chodzić, bo na otwartej przestrzeni jest wielki żar, nie ma się gdzie ukryć w cieniu – mówiła jedna ze spotkanych pań.

Reklama

– W Przeworsku jest więcej korków i zapchanych autami uliczek niż ciekawych do zwiedzania miejsc. Ja raczej szukam odpoczynku w innych regionach. Jeśli chcemy, żeby odwiedzali nas turyści, powinno się bardziej promować naszą okolicę, ale też odpowiednio ją przygotować – skwitował jeden z rozmówców.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości