Reklama

Cudowny lek

14/02/2015 10:46

O tym, że obcowanie z politykami najczęściej nie wychodzi nam na zdrowie, wiedziałem od dawna. Niezależnie od reprezentowanej opcji w głowach co niektórych prominentów rodzą się chore pomysły, mające uleczyć dany problem, zjawisko itp. A najgorsze jest to, że wielu z nich testuje swoje wynalazki na wyborcach! Prawdę mówiąc, nie byłem do końca świadomy, że bardzo bliskie, takie ramię w ramię, obcowanie z przedstawicielami świata władzy dosłownie rujnuje organizm. Ale jest na to konkretny dowód.

Oto z opublikowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych raportu na temat absencji funkcjonariuszy mundurowych jasno wynika, że wśród najczęściej przebywających na zwolnieniach lekarskich bywali pracownicy Biura Ochrony Rządu. Czyli właśnie ci, którzy, czuwając nad codziennym bezpieczeństwem wybrańców narodu, z konieczności musieli być z nimi niczym bracia syjamscy. Na szczęście wynaleziono cudowne lekarstwo na tę dolegliwość w postaci zmniejszenia od 1 czerwca ub. roku uposażeń za przebywanie na L-4. Lek okazał się skuteczny do tego stopnia, że liczba chorowitych „borowików” od razu zmalała blisko o połowę. Sukces ten nie może nam jednak przysłonić starej zasady, że najważniejsza dla zdrowia, zwłaszcza psychicznego, jest profilaktyka, która w tym przypadku wymaga przede wszystkim zachowania bezpiecznej odległości od wszelkiej maści polityków.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości