Reklama

Czarownice zatańczyły z piorunami [ZDJĘCIA]

Przemyskie pinupki dodały w tym roku nową imprezę do kalendarza letnich wydarzeń plenerowych: „Sabat czarownic na Kopcu Tatarskim”. Jak na zlot czarownic przystało, pogoda dopisała: były pioruny, deszcz i grad.

Czarownicom i czarownikom ulewa nie mogła popsuć szyków, więc w sobotę, 8 bm., na miotłach i innych magicznych wehikułach na kopiec przyleciało całkiem pokaźne grono.

Stylowe mamy wystylizowały swoje pociechy na koty, a ślepa wiedźma z wielkiego gara wyczarowywała nagrody w drobnych zmaganiach. Jak na biesiadę przystało, było pieczenie kiełbasy, tańce i wspólne śpiewanie.

Przy ognisku nie zabrakło gier planszowych, były też wybory na najciekawszą stylizację. Na koniec wszystkie czarownice odleciały w swoją stronę z obietnicą, że za rok znowu się spotkają przy Kopcu Tatarskim. Pomysłodawczyniami imprezy były pinupki z Pin-up Przemyśl Girls. Nagrodę ufundowała Cukiernia Szanter. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama