Reklama

„Czas transferów”, czyli czy narodzą się mistrzowie? [ZDJĘCIA]

77 uczestników zgłosiło się do Podkarpackiego Turnieju Badmintona dla Szkół Podstawowych pod nazwą „Shuttle Time”, który odbył się w nowoczesnej i przystosowanej do rozgrywek badmintona hali I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu.

W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas 1 – 8, którzy zostali podzieleni na grupy wiekowe. Reprezentowali szkoły z 10 miast Podkarpacia: Przemyśla, Jarosławia, Pilzna, Straszęcina, Ropczyc, Zarzecza, Odrzykonia, Przewrotnego, Mielca i Gogołowa. Przemyśl reprezentowali uczniowie Kacper Przybyła ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 oraz Jakub Bocer z SP 4.

Na imprezie obecny był m.in. prezes Podkarpackiego Związku Badmintona Bartosz Curzytek oraz jego wiceprezes, przemyślanin, Tomasz Bandrowicz, który był dyrektorem sportowym zawodów. Sędzią głównym była Joanna Sokołowska – sekretarz Podkarpackiego Związku Badmintona. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, natomiast najlepsi, z miejsc 1. – 3. także medale. Ceremonię  dekoracji prowadziła dyrektor I LO Aneta Bednarczyk.

Reklama

Organizatorami imprezy byli Podkarpacki Związek Badmintona oraz Stowarzyszenie Sportis.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/11/2024 08:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama