Do wypadku doszło dziś, 1 bm., po godz. 13, w Gorzycach na DK 77 relacji Nisko – Sandomierz.
Czołowo zderzyły się ciągnik siodłowy z naczepą i nissan qashqai. Kierowca i pasażerka nissana trafili do szpitala. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy; dla pojazdów ciężarowych przez Sandomierz, Tarnobrzeg i Stalową Wolę. Dla pojazdów osobowych przez Sandomierz, Trześń, Sokolniki, Grębów oraz od Stalowej Woli przez zalesiany Grębów Tarnobrzeg. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz. 17.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze