Reklama

Czołowe zderzenie ciężarówki z osobówką. Blokada odcinka DK 77

Do wypadku doszło dziś, 1 bm., po godz. 13, w Gorzycach na DK 77 relacji Nisko – Sandomierz.

Czołowo zderzyły się ciągnik siodłowy z naczepą i nissan qashqai. Kierowca i pasażerka nissana trafili do szpitala.   Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy; dla pojazdów ciężarowych przez Sandomierz, Tarnobrzeg i Stalową Wolę. Dla pojazdów osobowych przez Sandomierz, Trześń, Sokolniki, Grębów oraz od Stalowej Woli przez zalesiany Grębów Tarnobrzeg.   Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz. 17.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama