W czołowym zderzeniu dwóch samochodów w Rudniku nad Sanem ucierpiały trzy osoby. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.
Wczoraj wieczorem (16.07.br) około godziny 20 na ulicy Rzeszowskiej w Rudniku nad Sanem 19-letni kierowca peugeota 206 stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas i zderzył się z oplem astrą, którym podróżowali 67-letni kierowca wraz z żoną.
W konsekwencji wszyscy uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala. Badania wykazały, że kierowcy byli trzeźwi.
Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nisku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze