Reklama

Czołowe zderzenie skody z volkswagenem. Dwie kobiety ranne

Do wypadku doszło na trasie Osobnica – Brzyście wczoraj, 24 bm., około godz. 17.30.

Kierująca osobową skodą jechała w kierunku Brzyścia, w Osobnicy na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadziła do czołówki z jadącym z naprzeciwka volkswagenem golfem.   W wyniku zderzenia ucierpiały dwie kobiety – kierująca golfem 25-letnia mieszkanka gminy Jasło i pasażerka skody, obie trafiły do szpitala. Pozostali uczestnicy wypadku  nie ucierpieli. Kierujące były trzeźwe. 
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama