Do wypadku doszło na trasie Osobnica – Brzyście wczoraj, 24 bm., około godz. 17.30.
Kierująca osobową skodą jechała w kierunku Brzyścia, w Osobnicy na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadziła do czołówki z jadącym z naprzeciwka volkswagenem golfem. W wyniku zderzenia ucierpiały dwie kobiety – kierująca golfem 25-letnia mieszkanka gminy Jasło i pasażerka skody, obie trafiły do szpitala. Pozostali uczestnicy wypadku nie ucierpieli. Kierujące były trzeźwe.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze