Reklama

Czołówka na krajowej "9". Obaj kierowcy w szpitalu

Do wypadku doszło 30 czerwca, około 17.40, w Komorowie na odcinku drogi relacji Kolbuszowa – Nowa Dęba.

22-latek z  gminy Majdan Królewski, jadąc volkswagenem golfem, nie zachował należytej odległości od  poprzedzającego pojazdu, kiedy więc jego kierowca zaczął skręcać w lewo, 22-latek z volkswagena musiał ratować się przed najechaniem na tył pojazdu. Zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym mercedesem, którym podróżował 48-letni mieszkaniec gminy Raniżów. 
Obaj kierowcy z obrażeniami trafili do szpitala. Byli trzeźwi.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama