Reklama

Czołówka na krajowej 19. Pasażerka seata śmigłowcem przewieziona do szpitala

Do wypadku doszło 22 czerwca w Lutczy. Kierowca seata zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z citroenem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

22 bm. ok. godziny 14.45 na drodze krajowej nr 19 relacji Domaradz – Rzeszów kierowca seata cordoby, 65-letni mieszkaniec Starej Wsi, najprawdopodobniej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas drogi, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo z naprzeciwka citroenem c5. 


fot.KPP StrzyżówW wyniku tego groźnie wyglądającego wypadku ucierpieli pasażerowie seata – kierowca został przewieziony do szpitala w Krośnie, a podróżującą z nim kobietę, ze względu na jej stan, przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.   Kierowca citroena, 55-letni mieszkaniec Bielsko-Białej i pasażer, 45-letni mieszkaniec Babicy, nie odnieśli poważnych obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi.


fot.KPP Strzyżów
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama