Do wypadku doszło 22 czerwca w Lutczy. Kierowca seata zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z citroenem. Dwie osoby trafiły do szpitala.
22 bm. ok. godziny 14.45 na drodze krajowej nr 19 relacji Domaradz – Rzeszów kierowca seata cordoby, 65-letni mieszkaniec Starej Wsi, najprawdopodobniej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas drogi, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo z naprzeciwka citroenem c5.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze