Reklama

Dachował, bo chciał uniknąć zderzenia ze zwierzęciem

Kierujący alfa romeo został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 24 bm., przed godz 6, w Bystrzycy.

Policjanci ustalili wstępnie, że 24-letni kierujący chciał uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które wbiegło na jezdnię, dlatego wykonał gwałtowny manewr kierownicą, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Alfa romeo uderzyło w betonowy przepust i dachowało.

Kierujący trafił do szpitala, był trzeźwy. 


fot.KPP Ropczyce
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soad - niezalogowany 2017-09-25 17:43:34

    Wyrazy uznania za poświęcenie, tak trzymać !!! WŁOCHATY - ANIMALS - TEKSTOWO.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości