Wyjątkowo złe warunki panujące aktualnie na drogach były przyczyną kolejnego dziś, 15 bm., wypadku.

Strażnicy graniczni zauważyli, że opel corsa wypadł z drogi, wpadł do rowu, gdzie dachował.
Natychmiast przystąpili do udzielania pomocy 21-letniej kierującej, która była zakleszczona w pojeździe.
Dziewczyna nie mogła się z niego sama wydostać. Była przytomna, ale w stanie szoku i nie wiedziała, co się stało.
21-latkę przewieziono do szpitala w Jarosławiu. Jej stan zdrowia jest stabilny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ludzie przy takiej pogodzie ,zdejmijcie nogę z gazu .Jedżcie powoli,szkoda życia i zdrowia.
Ludzie przy takiej pogodzie ,zdejmijcie nogę z gazu .Jedżcie powoli,szkoda życia i zdrowia.