Reklama

Dachowanie nissana. Troje pasażerów trafiło do szpitala

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem w chwili, gdy chciał ominąć sarnę.

Do zdarzenia doszło 1 bm., przed godz. 16, na drodze pomiędzy Jarocinem i Nalepami.

Gdy kierujący chciał ominąć sarnę, pojazd zjechał na pobocze, następnie do rowu i dachował.

Nissanem jechało 6 osób. Troje pasażerów zostało przewiezionych do szpitala. Dwoje z nich wróciło do domu po udzieleniu pomocy lekarskiej.

18-latetek kieroujący pojazdem był trzeźwy.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości