Kierowca stracił panowanie nad pojazdem w chwili, gdy chciał ominąć sarnę.
Do zdarzenia doszło 1 bm., przed godz. 16, na drodze pomiędzy Jarocinem i Nalepami.
Gdy kierujący chciał ominąć sarnę, pojazd zjechał na pobocze, następnie do rowu i dachował.
Nissanem jechało 6 osób. Troje pasażerów zostało przewiezionych do szpitala. Dwoje z nich wróciło do domu po udzieleniu pomocy lekarskiej.
18-latetek kieroujący pojazdem był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze