W tym roku już po raz kolejny starosta powiatu przeworskiego Zbigniew Kiszka wręczył nagrody nauczycielom za osiągnięcia oraz zaangażowanie w codzienną pracę.

Zaszczytne nagrody zostały przyznane za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej oraz za zaangażowanie w codzienną pracę i wysiłek włożony w rozwój[paywall] szkół i placówek.
Starosta Zbigniew Kiszka w imieniu Zarządu Powiatu Przeworskiego podziękował nauczycielom oraz dyrektorom szkół za ogromny wkład w nauczanie młodzieży oraz w rozwój powiatu. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożył również najserdeczniejsze życzenia, wręczając okolicznościowe dyplomy i kwiaty nagrodzonym laureatom.
Uroczystość uświetnił występ wychowanków Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze